Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Gazeta Koniecpolska

24 lutego, 2016
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Gazeta Koniecpolska

Redakcja Gazety Koniecpolskiej z przyjemnością informuje, iż zbiera materiały do kolejnego WIELKANOCNEGO wydania gazety!!!

Prosimy o przesyłanie artykułów do dnia 4 marca 2016r. włącznie na adres gazeta@koniecpol.pl

 

Prosimy o podpisanie artykułu [imię, nazwisko],  wskazanie miejsca/miejscowości zamieszkania  oraz wraz z artykułem przesłanie podpisanego i zeskanowanego oświadczenia - Załącznik nr 1.

Jeśli Państwo przesyłają do publikacji zdjęcie prosimy o przesłanie podpisanego i zeskanowanego oświadczenia - Załączniki nr 2.

Nie mniej jednak Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru artykułów i nie gwarantuje publikacji przesłanego artykułu - bez podania uzasadnienia.

Autor: Dorota Jakubowska

Pliki do pobrania
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).