Czwartek, 7 grudnia 2023r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Informacja

13 czerwca, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Informacja

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje, iż w dniu 24 maja 2016 roku została wydana przez Zarząd Województwa Śląskiego ostateczna Decyzja Administracyjna nr 1016/RR/2016 nakazująca Gminie Koniecpol zwrot kwoty 1 471 456,25 zł (słownie: jeden milion czterysta siedemdziesiąt jeden tysięcy czterysta pięćdziesiąt sześć złotych 25/100) wraz z odsetkami w wysokości określonej jak dla zaległości podatkowych liczonymi od dnia przekazania środków do dnia zwrotu środków w związku z nieprawidłowościami podczas prowadzenia przez Gminę Koniecpol inwestycji ,,Wdrożenie systemu segregacji odpadów komunalnych w Gminie Koniecpol” realizowanej w latach 2011-2013 w oparciu o umowę o dofinansowanie z dnia 25 czerwca 2010 roku o numerze: UDA-RPSL.05.02.00-00-010/09-00.

W załączeniu Decyzja Zarządu Województwa Śląskiego.

Autor: Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - Ryszard Suliga

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie informacja

    informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).