Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Informacja

21 stycznia, 2016
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Informacja

18 listopada 2015 r. w Klubie „Politechnik” w Częstochowie odbył się X Jubileuszowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego, organizowany jak zawsze przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Wśród uczestników festiwalu znaleźli się również reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 w Koniecpolu, przygotowani przez p. Agnieszkę Gradoń i Ewę Rutę. W kategorii klas IV- VI: Małgorzata Saternus i Weronika Kabała, zdobyły I miejsce, a w kategorii wiekowej klas I-III SP Mija Kiczor zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia na stronie: http://www.czestochowa.powiat.pl

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja

Źródło: http://koniecpol.pl/art,189,informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).