Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Informacja dla mieszkańców

23 września, 2021
Informacja dla mieszkańców

Informacja dla mieszkańców

W związku z zakończeniem inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej w dzielnicy Słowik w ramach kontynuacji etapu I budowy kanalizacji w Koniecpolu” Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje mieszkańców: ul. Wesołej, ul. Willowej, ul. Słowik, ul. Bukowej, ul. Brzozowej, ul. Topolowej, ul. Akacjowej, ul. Jodłowej, ul. Górnej (od skrzyżowania z ul. Słowik do skrzyżowania z ul. Wąską), ul. Łąkowej (od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do posesji nr 24 przy ul. Łąkowej) o możliwości podłączenia poszczególnych posesji do nowo wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

Przed przystąpieniem do robót związanych z podłączeniem instalacji wewnętrznej z wybudowanym przyłączem na własnej posesji, należy dokonać uzgodnienia z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunalnym w Koniecpolu,
ul. Zachodnia 30/40 tel. 34/3540410

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
Ryszard Suliga

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).