Sobota, 20 lipca 2024r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Pokaż menu

Informacja dla mieszkańców

12 października, 2023
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Informacja dla mieszkańców

Burmistrz Miasta i Gminy informuje, że trwa realizacja inwestycji pn.: „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami etap III w mieście i gminie Koniecpol – budowa sieci wodociągowej z przyłączeniami w miejscowościach: Wąsosz, Kuźnica Wąsowska, Łysaków".

Prosimy właścicieli nieruchomości, którzy wyrazili zgodę na zaprojektowanie przyłączy wodociągowych do swoich posesji o zgłaszanie się do Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu (pokój nr 24 - I piętro) w celu podpisania umowy na budowę przyłącza.

BURMISTRZ MIASTA I GMINY KONIECPOL
Ryszard Sulig

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).