Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Informacja dotycząca wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu dla DW 786

01 marca, 2024
Informacja dotycząca wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu dla DW 786

Informacja dotycząca wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu dla DW 786

Generalny Wykonawca firma DROG-BUD Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 06.03.2024 wprowadza tymczasową organizację ruchu na podstawie: Projektu tymczasowej organizacji ruchu dla zadania "Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 786 od miejscowości Koniecpol do granicy województwa. Etap 2- wprowadzenie ruchu wahadłowego na odcinku od początku zakresu do ul. Fredry w m. Koniecpol" - według rysunku numer 1.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Przebudowa drogi 786

    Przebudowa drogi 786

  • Powiększ zdjęcie Rysunek nr 1

    Rysunek nr 1
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).