Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Informacja dotycząca zakupu węgla

01 grudnia, 2022
Informacja dotycząca zakupu węgla

Informacja dotycząca zakupu węgla

Gmina Koniecpol prowadzi dystrybucję węgla kamiennego (groszek, orzech, kostka) w ramach zakupu w preferencyjnej cenie 2000 zł za tonę.

Węgiel kamienny jest dystrybuowany do mieszkańców gminy, którzy złożyli wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego i ich wniosek został pozytywnie zweryfikowany.

Po otrzymaniu z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koniecpolu informacji o pozytywnej weryfikacji wniosku, osoba uprawniona dokonuje wpłaty w kwocie zgodnej z zadeklarowaną ilością węgla.

Wpłaty można dokonywać w kasie Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol przy ul. Chrząstowskiej 6a, 42-230 Koniecpol od poniedziałku do środy od 07:30 do 15:30, czwartek od 7:30 do 17:00, piątek od 7:30 do 14:00.

Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu faktury za zakup węgla należy zgłosić się do jednego z wybranych składów węglowych.

Punkty odbioru węgla kamiennego:

⏺"KAWON" Skład Materiałów Opałowych i Budowlanych, Usługi Transportowe Wojciech Nowak, ul. Łąkowa 28, 42-230 Koniecpol,

⏺ Centrum Ogrodnicze "Aronia", ul. Mickiewicza 54a, 42-230 Koniecpol,

⏺ OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K., ul. Słowackiego 54, 42-230 Koniecpol.

Odbioru węgla będzie można dokonać po okazaniu dowodu zapłaty.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).