Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Informacja Komisariatu Policji w Koniecpolu

13 stycznia, 2022
Informacja Komisariatu Policji w Koniecpolu

Informacja Komisariatu Policji w Koniecpolu

W związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla Gminy Koniecpol na okres od 1.01.2022 r. do 30.06.2022 r., obejmujący następujące zagrożenia:

  1. Podniesienie świadomości mieszkańców rejonu służbowego nr 80 na temat zagrożeń związanych z oszustwami tj. cyberprzestępczość.
  2. Ograniczenie przestępstw przeciwko oszustom za pośrednictwem portali internetowych.
  3. Reagowanie na wykroczenia drogowe w szczególności na nieprawidłowe parkowanie pojazdów na ul. Kościuszki w Koniecpolu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo Policji

    Logo Policji
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).