Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Informacja Komisariatu Policji w Koniecpolu

10 stycznia, 2024
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Informacja Komisariatu Policji w Koniecpolu

W związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 79 w Gminie Koniecpol na okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2024 roku, obejmujący następujące zagrożenia:

  • Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym w rejonie ul. Nad brudną wodą oraz Chrząstowska w miejscowości Koniecpol z uwagą na niechronionych uczestników ruchu dorogowego,
  • Ograniczenie zjawiska nieprawidłowego parkowania pojazdów w miejscowości Koniecpol ul. Działkowa.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo Policja

    Logo Policja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).