Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

15 marca, 2024
Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół w Koniecpolu, ul. Armii Krajowej 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Grażyna Zofia Bugaj, zgłoszona przez KWW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO, zam. Koniecpol - Członek

2.

Karolina Anna Dziewior, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wola Hankowska - Członek

3.

Aleksandra Anna Kurpios, zgłoszona przez KWW RYSZARDA SULIGI, zam. Koniecpol - Członek

4.

Marta Ewa Młyńska-Klimas, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Koniecpol - Członek

5.

Anna Wiesława Pawlik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Aleksandrów - Członek

6.

Maja Oliwia Szklarz, zgłoszona przez KWW  AKTYWNA GMINA, zam. Koniecpol - Członek

7.

Krystyna Danuta Wozignój, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koniecpolu, ul. Mickiewicza 26, 42-230 Koniecpol:

1.

Justyna Dorota Bandura, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Okołowice - Członek

2.

Monika Barbara Bąk, zgłoszona przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, zam. Koniecpol - Członek

3.

Maryla Głębocka, zgłoszona przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

4.

Agnieszka Beata Kopek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

5.

Żaneta Anna Kret, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

6.

Anna Magdalena Lis, zgłoszona przez KWW  AKTYWNA GMINA, zam. Koniecpol - Członek

7.

Paweł Marcin Nowak, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Koniecpol - Członek

8.

Oskar Marcin Orzeł, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

9.

Marzena Zofia Ożarowska, zgłoszona przez KWW RYSZARDA SULIGI, zam. Oblasy - Członek

10.

Marzena Ewa Płachta-Michoń, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Koniecpol - Członek

11.

Edyta Dominika Smarzyńska, zgłoszona przez KWW WSPÓŁPRACA DLA KONIECPOLA, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Starym Koniecpolu, Stary Koniecpol ul. Częstochowska 150, 42-230 Koniecpol:

1.

Barbara Ewa Czerwińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stary Koniecpol - Członek

2.

Iwetta Maria Fira-Sygit, zgłoszona przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

3.

Sylwia Elżbieta Kuśmierz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Stary Koniecpol - Członek

4.

Anna Bożena Lampa, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Stary Koniecpol - Członek

5.

Elżbieta Maria Musiał, zgłoszona przez KWW WSPÓŁPRACA DLA KONIECPOLA, zam. Stary Koniecpol - Członek

6.

Natalia Anna Pełka, zgłoszona przez KWW  AKTYWNA GMINA, zam. Koniecpol - Członek

7.

Urszula Maria Wypych, zgłoszona przez KWW KOMITET LOKALNY, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Łysinach, Łysiny ul. Szkolna 14, 42-230 Koniecpol:

1.

Mirosława Elżbieta Gutka, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Stary Koniecpol - Członek

2.

Bartłomiej Grzegorz Kowalski, zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, zam. Koniecpol - Członek

3.

Marzanna Alina Musiał, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stary Koniecpol - Członek

4.

Karolina Anna Pluta, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

5.

Magdalena Maria Pudło, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY PAKT KOALICYJNY, zam. Koniecpol - Członek

6.

Małgorzata Dorota Rutkowska-Kałuża, zgłoszona przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

7.

Beata Katarzyna Szlacheta, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej, Kuźnica Grodziska ul. Centralna 128, 42-230 Koniecpol:

1.

Marta Alicja Kancerek, zgłoszona przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, zam. Koniecpol - Członek

2.

Szymon Włodzimierz Koźmiński, zgłoszony przez KWW  AKTYWNA GMINA, zam. Kuźnica Grodziska - Członek

3.

Klaudia Lupa, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kuźnica Grodziska - Członek

4.

Zofia Danuta Margasińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

5.

Renata Teresa Oryl, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Stary Koniecpol - Członek

6.

Monika Anna Rydzek, zgłoszona przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

7.

Julita Agnieszka Siwek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Stary Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Rudnikach, Rudniki 1A, 42-230 Koniecpol:

1.

Aneta Marzena Bobrowska, zgłoszona przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, zam. Koniecpol - Członek

2.

Olga Krystyna Chrzuszcz, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Stary Koniecpol - Członek

3.

Iwona Katarzyna Drajczyk, zgłoszona przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

4.

Ilona Anna Kowalczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Załęże - Członek

5.

Maria Magdalena Lechowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

6.

Agata Maria Machera, zgłoszona przez KWW KOMITET LOKALNY, zam. Koniecpol - Członek

7.

Krystyna Maria Wawrzak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rudniki - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol:

1.

Ewa Barbara Jary, zgłoszona przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, zam. Ulesie - Członek

2.

Paweł Michał Kaczyński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

3.

Zdzisław Władysław Karwalski, zgłoszony przez KWW WSPÓŁPRACA DLA KONIECPOLA, zam. Koniecpol - Członek

4.

Kinga Danuta Korgól, zgłoszona przez KWW  AKTYWNA GMINA, zam. Koniecpol - Członek

5.

Kamila Król, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Koniecpol - Członek

6.

Kacper Jan Michoń, zgłoszony przez KWW DOMINIK GAŁWIACZEK, zam. Koniecpol - Członek

7.

Renata Joanna Nowak, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Koniecpol - Członek

8.

Krystyna Marianna Pudło, zgłoszona przez KWW KOMITET LOKALNY, zam. Koniecpol - Członek

9.

Joanna Magda Rozwadowska, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Oblasy - Członek

10.

Karina Katarzyna Sikora, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

11.

Oleg Dariusz Świerczyna, zgłoszony przez KWW RYSZARDA SULIGI, zam. Koniecpol - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Remiza OSP w Okołowicach, Okołowice ul. Łanowa 5, 42-230 Koniecpol:

1.

Sylwia Patrycja Kaczmarzyk, zgłoszona przez KWW WSPÓŁPRACA DLA KONIECPOLA, zam. Kuźnica Grodziska - Członek

2.

Ewa Judyta Leśniak, zgłoszona przez KWW RYSZARDA SULIGI, zam. Koniecpol - Członek

3.

Oliwia Agnieszka Lubieniecka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koniecpol - Członek

4.

Mariola Weronika Makówka, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Aleksandrów - Członek

5.

Wiesław Jerzy Nowak, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Koniecpol - Członek

6.

Paulina Anna Płonka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koniecpol - Członek

7.

Karolina Magdalena Rządkowska, zgłoszona przez KWW KOMITET LOKALNY, zam. Koniecpol - Członek

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wybory Samorządowe 2024

    Wybory Samorządowe 2024




Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).