Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Informacja o prelekcji

27 czerwca, 2024
Informacja o prelekcji

Informacja o prelekcji

29 czerwca minie 380 lat od momentu konsekracji Kościoła Trójcy Świętej w Koniecpolu i z tej okazji w niedzielę 30 czerwca odbędą się krótkie prelekcje na temat znanej i nieznanej historii kościoła, ciekawostek, legend, planowany jest także pokaz kilku archiwalnych fotografii.

 

Prelekcje odbędą się:
  • po mszy świetej, około godziny 9.00
  • o 9.40 (dla wiernych, którzy przychodzą na mszę o godz. 10)
  • o 11.30 (dla wiernych, którzy przychodzą na mszę o godz. 12).

Prelekcję będzie prowadził Pan Adrian Musiał.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat informacyjny

    Plakat informacyjny
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).