Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Informacja o wynikach I etapu naboru na wolne stanowisko pracy w UMiG Koniecpol – spec. ds. obsługi sekretariatu

16 lutego, 2016
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Informacja o wynikach I etapu naboru na wolne stanowisko pracy w UMiG Koniecpol - spec. ds. obsługi sekretariatu

Niniejszym informujemy, iż w wyniku ogłoszonego konkursu złożone zostały trzy oferty pracy.

 Poniżej wyniki I tury:

  1. Pan Marek Ćwiek – oferta pracy wykluczona na podst. art. 24a Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8.03.1990r. Dz. U. Z 2014 poz. 379.

  2. Pani Dagmara Walaszczyk – oferta odrzucona – niespełnione kryterium obligatoryjne stażu pracy.

  3. Pani Jadwiga Pałęga – pozytywna ocena formalna.

 W związku z powyższym do II etapu, który odbędzie się z dniu 17.02.2016r. zakwalifikowana została Pani Jadwiga Pałęga.

Źródło: http://koniecpol.pl/art,229,informacja-o-wynikach-i-etapu-naboru-na-wolne-stanowisko-pracy-w-umig-koniecpol-spec-ds-obslugi-sekretariatu
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).