Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Informacja – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

01 września, 2023
Informacja – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Informacja - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

W związku z planowanymi robotami w dniach 04.09. 2023 r. - 18.09.2023 r. związanymi z awaryjną naprawą nawierzchni torowej oraz drogowej nastąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym na przejeździe kolejowo - drogowym kat. A w km. 70,296 linii kolejowej nr 61 Kielce - Fosowskie w ciągu ul. Szkolnej w Koniecpolu. W przypadku wcześniejszego zakończenia robót wskazany powyżej czas trwania utrudnień w ruchu może zostać skrócony.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo PKP

    Logo PKP
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).