Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Jubileusz 75-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Koniecpol

09 maja, 2022
Jubileusz 75-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Koniecpol

Jubileusz 75-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Koniecpol

Z okazji Dnia Bibliotekarza i pięknego jubileuszu 75-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Koniecpol składamy życzenia dalszego, pomyślnego rozwoju i pragniemy przekazać gratulacje oraz wyrazy uznania dla Pracowników oraz wielu pokoleń Bibliotekarzy, którzy od 1947 roku z wielkim zaangażowaniem tworzą to ważne dla czytelników miejsce w naszej gminie.  

Życzymy wspaniałych i wiernych Czytelników, traktujących bibliotekę jako  miejsce wzbogacające i przyjazne. Życzymy, aby księgozbiór dalej powiększał się o nowe, interesujące pozycje, a Wasza praca cieszyła się zasłużonym uznaniem, przynosząc jak najwięcej zawodowej satysfakcji.

Serdecznie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu!

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).