Środa, 12 czerwca 2024r. | Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona
Pokaż menu

Konsultacje społeczne – dotyczące zniesienia urzędowych nazw miejscowości w gminie Koniecpol

31 maja, 2024
Konsultacje społeczne – dotyczące zniesienia urzędowych nazw miejscowości w gminie Koniecpol

Konsultacje społeczne - dotyczące zniesienia urzędowych nazw miejscowości w gminie Koniecpol

Zarządzenie nr 84/2024 z dnia 29.05.2024 r.
w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących propozycji zniesienia urzędowych nazw miejscowości w gminie Koniecpol

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Konsultacje społeczne

    Konsultacje społeczne
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).