Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Mistrzostwa Okręgu w wędkarstwie spławikowym

29 maja, 2024
Mistrzostwa Okręgu w wędkarstwie spławikowym

Mistrzostwa Okręgu w wędkarstwie spławikowym

W tym roku najlepsi „spławikowcy” Okręgu PZW w Częstochowie spotkali się 18 i 19 maja nad zbiornikiem w Koniecpolu by rywalizować o Mistrza Okręgu.

Szczegóły na stronie: www.czestochowa.pzw.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo PZW

    Logo PZW
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).