Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

OBWIESZCZENIE

15 września, 2023
OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE

OKRĘGOWA KOMISJA WYBORCZA NR 120

w Koniecpolu

Na podstawie uchwały nr 1/2023 Krajowej RadyIzb Rolniczychz dnia 22 lutego 2023 r. § 14 ust 3. Okręgowa KomisjaWyborcza zawiadamiawyborców Okręgu Wyborczego nr 120, o obsadzeniu mandatów na członków RadyPowiatowej Śląskiej Izby Rolniczejw Okręgu Wyborczym nr 120 w Koniecpol bez przeprowadzenia głosowania ustalonego na dzień 24 września 2023 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza podjęta decyzjęo obsadzeniu mandatów bez przeprowadzenia głosowania ponieważw terminie do 4.09.2023 r. zarejestrowano 2 kandydatów co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów do obsadzenia.

Zgodnie z powyższym w dwumandatowym Okręgu Wyborczym nr 120 w Gminie Koniecpol w powiecie Częstochowskim członkami Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczejzostał(a)/li(ty):

Nazwisko Imię(imiona) Wiek Miejsce zamieszkania
Lamch Zbigniew 54 Luborcza
Oryl Renata 50 Stary Koniecpol

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Obwieszczenie

    Obwieszczenie
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).