Piątek, 17 maja 2024r. | Imieniny: Paschalisa, Slawomira, Weroniki
Pokaż menu

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY KONIECPOL

13 maja, 2024
OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY KONIECPOL

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY KONIECPOL

o przystąpieniu do sporządzenia:
1) miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów rolnych po łożonych w rejonie ul. Mickiewicza w Koniecpolu,
2) miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów rolnych po łożonych w rejonie ul. Orzechowej w Starym Koniecpolu.

Pełna treść obwieszczenia (dokument PDF)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Obwieszczenie

    Obwieszczenie
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).