Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Ogłoszenie

02 stycznia, 2023
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Ogłoszenie

Gmina Koniecpol podaje do publicznej wiadomości, że posiada na sprzedaż samochód osobowy marki SKODA model Superb II 2.0 TDI-CR MR'08, rok produkcji 2008, numer rejestracyjny SCZ 77212 w cenie 21.700,00 zł brutto potwierdzoną wyceną rzeczoznawcy majątkowego.

Osoby zainteresowane kupnem prosimy o składanie ofert pisemnych w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol pokój nr 17 w terminie do dnia 10.01.2023 r. do godz. 12:00
z dopiskiem „Zakup auta SKODA Superb”.

Pojazd można obejrzeć po uprzednim ustaleniu daty i godziny telefonicznie z pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol Panią Patrycją Pawlik pod numerem telefonu 34 3540-391.

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto zakupu samochodu, nie niższą niż podaną powyżej oraz dane zainteresowanej kupnem strony.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 10.01.2023 r. o godz. 12:15.

W przypadku zainteresowania kupnem samochodu przez przynajmniej dwóch chętnych w tej samej kwocie decydować będzie cena zaproponowana w negocjacjach ustnych.

Gmina zastrzega sobie prawo do unieważnienia sprzedaży na każdym etapie postępowania.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Ogłoszenie

    Ogłoszenie
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).