Poniedziałek, 10 maja 2021r. | Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona
Pokaż menu

Ogłoszony przetarg na kolejne inwestycje drogowe

19 kwietnia, 2021
Ogłoszony przetarg na kolejne inwestycje drogowe

Ogłoszony przetarg na kolejne inwestycje drogowe

Ogłoszono przetarg na przebudowę pięciu dróg i 9 skrzyżowań, stanowiących układ połączonych dróg od ulicy Fredry do ulicy Krasińskiego w Koniecpolu. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 4 maja 2021 r. Roboty drogowe realizowane będą na ulicach: Fredry, Boya - Żeleńskiego, Gruszeckich, Krasińskiego i Norwida.

/lbk/

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).