Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Otwarcie ul. Rzecznej

03 lipca, 2024
Otwarcie ul. Rzecznej

Otwarcie ul. Rzecznej

W dniu dzisiejszym została oficjalne oddana do użytku ul. Rzeczna. Prace inwestycyjne były związane z przebudową i rozbudową nawierzchni asfaltowej, chodnika i ścieżki rowerowej oraz budową parkingu przy Targowisku Gminnym "Mój Rynek".

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Parking przy ul .Rzecznej

    Parking przy ul .Rzecznej

  • Powiększ zdjęcie ul. Reczna

    ul. Reczna

  • Powiększ zdjęcie ul. Reczna

    ul. Reczna
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).