Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Pieski do adopcji

22 marca, 2023
Pieski do adopcji

Pieski do adopcji

Gmina Koniecpol zachęca do adopcji bezpańskich piesków, obecnie pieski maja ok. 7-8 tygodni i w chwili obecnej mogą być adoptowane przez nowych właścicieli. W przypadku zamiaru adopcji gmina Koniecpol zapewni kompleksową opiekę weterynaryjną dla szczeniąt w postaci niezbędnych szczepień, odrobaczenia oraz dozoru lek. weterynarii.

Osoby chętne do zaadoptowania szczeniaka proszone są o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Koniecpol tel. 34 3551 881 wew. 115.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).