Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

01 grudnia, 2021
Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

Wiele emocji przyniósł dwudniowy turniej piłki nożnej rozegrany w minioną sobotę i niedzielę w koniecpolskiej hali sportowej. Organizatorami zawodów był Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol, MLKS Pilica Koniecpol i Starostwo Powiatowe w Częstochowie. W sobotę rywalizowały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2008 i młodszych. Bezkonkurencyjni okazali się młodzi sportowcy z UKS Raków Częstochowa , którzy wyprzedzili Sportową Częstochowę i Deko Włoszczowę. Najlepszym zawodnikiem sobotniego turnieju został Alex Wideryński z UKS Raków Częstochowa, królem strzelców Stanisław Nalewajka ze Sportowej Częstochowy, a najlepszym bramkarzem Bartosz Skalec z Pilicy Koniecpol.

W niedzielę o miano najlepszej drużyny walczyły zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2009 roku i młodszych. Zwycięzcą turnieju została drużyna Vicktorii Częstochowa , która wyprzedziła Unię Rędziny i LKS Kamienicę Polską. Podobnie jak w sobotę przyznano wyróżnienia indywidualne . Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Zdunek w Viktorii Częstochowa, najlepszym bramkarzem Dawid Grzesik z Pilicy Koniecpol, a statuetkę króla strzelców otrzymał Kacper Walentek z Kamienicy Polskiej. Puchary, medale i dyplomy wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol pan Ryszard Suliga, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego pan Gwidon Jelonek i członek zarządu MLKS Pilica Koniecpol pan Kamil Rak. Uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Dariusz Saternus

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Zawody 1

  Zawody 1

 • Powiększ zdjęcie Zawody 2

  Zawody 2

 • Powiększ zdjęcie Zawody 3

  Zawody 3

 • Powiększ zdjęcie Zawody 4

  Zawody 4

 • Powiększ zdjęcie Zawody 5

  Zawody 5

 • Powiększ zdjęcie Zawody 6

  Zawody 6

 • Powiększ zdjęcie Zawody 7

  Zawody 7

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).