Wtorek, 25 stycznia 2022r. | Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry
Pokaż menu

Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

30 listopada, 2021
Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

Piłkarskie emocje w koniecpolskiej hali sportowej

Wiele emocji przyniósł dwudniowy turniej piłki nożnej rozegrany w minioną sobotę i niedzielę w koniecpolskiej hali sportowej. Organizatorami zawodów był Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol, MLKS Pilica Koniecpol i Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

W sobotę rywalizowały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2008 i młodszych. Bezkonkurencyjni okazali się młodzi sportowcy z UKS Raków Częstochowa, którzy wyprzedzili Sportową Częstochowę i Deko Włoszczowę. Najlepszym zawodnikiem sobotniego turnieju został Alex Wideryński z UKS Raków Częstochowa, królem strzelców Stanisław Nalewajka ze Sportowej Częstochowy, a najlepszym bramkarzem Bartosz Skalec z Pilicy Koniecpol.

W niedzielę o miano najlepszej drużyny walczyły zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2009 roku i młodszych.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Vicktorii Częstochowa , która wyprzedziła Unię Rędziny i LKS Kamienicę Polską. Podobnie jak w sobotę przyznano wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Zdunek w Viktorii Częstochowa, najlepszym bramkarzem Dawid Grzesik z Pilicy Koniecpol, a statuetkę króla strzelców otrzymał Kacper Walentek z Kamienicy Polskiej. Puchary, medale i dyplomy wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol pan Ryszard Suliga, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego pan Gwidon Jelonek i członek zarządu MLKS Pilica Koniecpol pan Kamil Rak.

Uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dariusz Saternus

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).