Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Promesa MSWiA – 163 800 zł dla Koniecpola

06 kwietnia, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Promesa MSWiA - 163 800 zł dla Koniecpola

Zamieszczamy pismo z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dot. przyznania promesy na kwotę 163 800 zł na realizację zadania "Budowa wodociągów w Gminie Koniecpol. Etap III: Opracowanie dokumentacji projektowe] dla zadania p.n. Budowa sieci wodociqgowejz przyłączami w miejscowościach: Wąsosz, Kuźnica Wqsowska, Łysaków, Łysiny oraz w m. Koniecpol ul. Przedmieście Przysieka, Przedmieście Podstocze, Koniawy, Mickiewicza, Kościuszki.".

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - Ryszard Suliga
SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ POMOC I WSPARCIE FINANSOWE

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Promesa

    Promesa
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).