Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Protokół z otwarcia ofert z dnia 15.02.2016r.

16 lutego, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Protokół z otwarcia ofert z dnia 15.02.2016r.

Zamawiajacy - Gmina Koniecpol w załączeniu przedkłada Protokół Komisji przetargowej z dnia 15.02.2016r. dotyczący otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na "Opracowanie dokumenctaji dotyczącej budowy wodociągów z Gminie Koniecpol ETAP I oraz ETAP III" - ogłoszonego w Biuletynie Zamównień Publicznych pod nr 18988 oraz na stronie internetowej UMiG Koniecpol i BIP Urzędu.

Obecnie trwa procedura sprawdzania złożonych ofert.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie informacja

    informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).