Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Rusza społeczna akcja czyszczenia rzeki Pilicy

17 czerwca, 2021
Rusza społeczna akcja czyszczenia rzeki Pilicy

Rusza społeczna akcja czyszczenia rzeki Pilicy

W sobotę, 19 czerwca, w gminie Koniecpol rusza największa od lat społeczna akcja czyszczenia Pilicy. Każdy chętny do wsparcia działań na rzecz ochrony środowiska może zgłosić się i przyłączyć do akcji.

Wyznaczony obszar do sprzątania wraz z numerami kontaktowymi do osób odpowiedzialnych znajduje się w załączonym harmonogramie. Pod tymi numerami można zgłosić swój udział.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).