Środa, 30 listopada 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego
Pokaż menu

Ścieżka Zdrowia

21 stycznia, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Ścieżka Zdrowia

Nadleśnictwo Koniecpol zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wycieczek i pieszych wędrówek do skorzystania z nowych elementów małej architektury posadowionych na Ścieżce Zdrowia, która rozpoczyna swój bieg od ul. Szkolnej. Ustawione ławo – stoły pozwolą na odrobinę wytchnienia wśród leśnych ostępów, zachęcą do wypoczynku i spotkania ze wspaniałą przyrodą. Poczujmy ogromną radość jaką niesie przebywanie, niezależnie od pory roku, w lesie i życie z nim na co dzień. On, jak prawdziwy przyjaciel, dodaje nam siły!

Autor: Urszula Góralczyk – Brysiak PGL LP Nadleśnictwo Koniecpol

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Mała architektura Ścieżki Zdrowia

    Mała architektura Ścieżki Zdrowia

Źródło: http://koniecpol.pl/art,200,sciezka-zdrowia
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).