Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji sanitarnej

10 lipca, 2023
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji sanitarnej

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji sanitarnej

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje, że w dniu 13.07.2023r. o godz. 17:30 w Centrum Społeczno - Kulturalnym przy ul. Szkolnej 1 w Koniecpolu odbędzie się spotkanie dotyczące projektu budowy kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Żeromskiego (część nieskanalizowana) oraz w części ul. Zamkowej i części ul. Chrząstowskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców wskazanych ulic.

BURMISTRZ
MIASTA I GMINY KONIECPOL
/-/
Ryszard Suliga

Galeria

  • Powiększ zdjęcie



Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).