Poniedziałek, 8 sierpnia 2022r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Święto Policji

23 lipca, 2022
Święto Policji

Święto Policji

Z okazji święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom i Pracownikom Policji najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za Waszą codzienną pracę na rzecz bezpieczeństwa nas wszystkich. Życzymy spokojnej i bezpiecznej służby oraz satysfakcji z pracy. Abyście na co dzień doświadczali zrozumienia, wsparcia i sympatii mieszkańców.

Przekazujemy również życzenia dla Waszych rodzin, bo to ich codzienne wsparcie i zrozumienie pozwala Wam na pełne zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych.

Przewodnicząca                                                          Burmistrz

Rady Miejskiej w Koniecpolu                                   Miasta i Gminy Koniecpol

Aneta Chrzuszcz                                                         Ryszard Suliga

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).