Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Udział społeczeństwa w ramach postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

06 września, 2022
Udział społeczeństwa w ramach postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Udział społeczeństwa w ramach postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Burmistrz Miasta i Gminy  Koniecpol informuje, że w dniu 5.04.2022 r. wszczął na wniosek Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa zakładu biologicznego przetwarzania osadów ściekowych i innych odpadów organicznych zlokalizowanego w miejscowości Koniecpol", planowanego do realizacji na działkach ewidencyjnych o nr: 316/1, 317, 318, i 319 w miejscowości Koniecpol.

W toku prowadzonego postępowania po uzyskaniu wszelkich opinii i uzgodnień organów współdziałających (termin uzyskania ostatniego uzgodnienia 29.07.2022 r.), zgodnie z art. 33 ust. 1 i art. 79 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. 2022 r., poz.1029 ze zm.), organ rozpoczął procedurę czynnego udziału społeczeństwa podając w drodze obwieszczenia do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się z dokumentacją  sprawy oraz uwag i wniosków do postępowania. Termin, w którym można zapoznać się z dokumentacją  sprawy oraz złożyć uwagi i wnioski do przedmiotowego postępowania wydłużono do 13.09.2022 r. 

Pełna treść obwieszczenia (dokument PDF)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).