Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Usuwanie azbestu – ogłoszenie

10 stycznia, 2022
Usuwanie azbestu – ogłoszenie

Usuwanie azbestu - ogłoszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol ogłasza nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości, z obszaru Gminy Koniecpol przy udziale środków z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W celu skorzystania z w/w dofinansowania należy wypełnić ankietę i złożyć ją w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu lub przesłać drogą elektroniczną na adres ochronasrodowiska@koniecpol.pl w terminie do 14.03.2022 r. Do ankiety należy dołączyć min. 2 kolorowe zdjęcia wskazujące umiejscowienie zgromadzonego na terenie  nieruchomości azbestu (zgodnie z punktem nr II załączonej ankiety).

Zadanie zostanie zrealizowane przez Gminę Koniecpol tylko i wyłącznie w przypadku uzyskania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Azbest

    Azbest
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).