Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

UWAGA!

07 lutego, 2024
UWAGA!

UWAGA!

W odpowiedzi na zgłoszenia mieszkańców odnośnie realizacji inwestycji pn.: „Budowa sieci wodociągowej z przyłączami etap III w mieście i gminie Koniecpol - budowa sieci wodociągowej z przyłączeniami w miejscowościach: Wąsosz, Kuźnica Wąsowska, Łysaków” o dodatkowych opłatach za przyłącza wodociągowe informujemy, iż wiążąca jest umowa z Gminą Koniecpol oraz projekt budowlany, z którym mieszkańcy mają możliwość zapoznać się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol w pokoju 24.

Zwracamy się z prośbą o wzmożoną czujność oraz nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Wszelkie wątpliwości mieszkańców, dotyczących realizacji projektu czy też prób wyłudzenia dodatkowych opłat prosimy zgłaszać osobiście w siedzibie Urzędu (pokój 24) lub telefonicznie pod nr tel.: 34/ 355 17 55.

BURMISTRZ MIASTA I GMINY KONIECPOL
/-/
Ryszard Suliga

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).