Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Wieczór poezji Jerzego Haca

12 lutego, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Wieczór poezji Jerzego Haca

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koniecpolu

zaprasza

w poniedziałek 15 lutego 2016 roku o godzinie 16:00
do Klubu Seniora przy ul. Szkolnej 17 na

Wieczór poezji Jerzego Haca

JERZY HAC– ekonomista, poeta, podróżnik i fotograf, ur. 23 lipca 1942 r. w Będzinie - od lat mieszka w Dąbrowie Górniczej. Opublikował tomiki poezji: „Moje obrazy w wierszach” (2007), „Spotkania w przestrzeni - wiersze i sentencje” (2008).

W związku z publikacjami ma wiele spotkań autorskich. Nie kryjąc wzruszenia z miłych spotkań z czytelnikami, Jerzy Hac wielokrotnie gościł w śląskich bibliotekach na wieczorkach poetyckich, promując swoją pisarską twórczość. Koniecpol miał przyjemność gościć artystę w styczniu b.r. na wernisażu wystawy jego fotografii „Kapliczki i krzyże przydrożne Beskidu Śląskiego”, gdzie prezentował również swój zbiór fotografii kapliczek i krzyży z terenu gminy Koniecpol. Tym razem odkryje przed nami liryczną stronę swej artystycznej duszy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Autor: Kierownik Biblioteki - Zofia Kaniewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Jerzy Hac

    Jerzy Hac
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).