Wtorek, 3 października 2023r. | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
Pokaż menu

Wyniki przetargu – Budowa Wodociągu w Mieście i Gminie Koniecpol

23 lutego, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Wyniki przetargu - Budowa Wodociągu w Mieście i Gminie Koniecpol

Wybrano oferty następujących wykonawców:

  • Etap I Zadanie 1: WOD-MAX Sławomir Lebnica, ul. Dworcowa 49, 62-400 Słubca
  • Etap I Zadanie 2 oraz Etap III: MIASTOPROJEKT CZĘSTOCHOWA Sp z o.o., ul. Szymanowskiego 15, 42-201 Częstochowa

Szczegółowe wyniki przetargu (dokument PDF)

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie informacja

    informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).