Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Zaproszenie

02 maja, 2023
Zaproszenie

Zaproszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol zaprasza na Koniecpolski Bieg Przełajowy z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na bieg - liczymy na uczniów, mieszkańców Koniecpola, gości, ale nie tylko! Rozsyłajcie wiadomości, udostępniajcie wydarzenie, zachęcajcie znajomych do udziału w biegu! Rezerwujcie termin!

Bieg odbędzie się w Koniecpolu, dnia 14 maja 2023 r. Start i meta biegu będą usytuowane nad zalewem przy ul. Armii Krajowej.Trasa biegu będzie przebiegać wokół zalewu w kategoriach kobiet, mężczyzn i dzieci. Trasa dla kobiet wynosi 2 km, dla mężczyzn 4 km, a dla dzieci 600 m.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat informacyjny

    Plakat informacyjny
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).