Czwartek, 23 marca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców miasta i gminy Koniecpol

16 marca, 2023
Zaproszenie dla mieszkańców miasta i gminy Koniecpol

Zaproszenie dla mieszkańców miasta i gminy Koniecpol

19 marca br. o godz. 15:00 w Koniecpolu przy ul. Zamkowej 27 (teren boiska sportowego) odbędzie się uroczystość podpisania i wkopania aktu erekcyjnego pod budowę zaplecza sportowego.

Burmistrz Miasta i Gminy  Koniecpol  Ryszard Suliga serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w wydarzeniu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).