Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Zaproszenie na Dni Otwarte

12 kwietnia, 2016
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zaproszenie na Dni Otwarte

Naczelnik Drugiego Urzedu Skarbowego w Częstochowie zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Koniecpol dnia 16 kwietnia 2016 r. w godzinach 9:00 - 13:00 do siedzimy Drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie na organizowany w tym dniu "DZIEŃ OTWARTY", będzie można złożyć zeznanie podatkowe, uzyskać informacje dotyczące przesyłania e-deklaracji, pracownicy tut. urzędu będą służyć pomocą w elektronicznym wypełnieniu i przesłaniu zeznań podatkowych, będzie można uzyskać informację w zakresie innych podatków, zaktualizować dane rejestracyjne, kasy czynne będą w godzinach od 9:00 do 13:00.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Szybki PIT

    Szybki PIT
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).