Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Zaproszenie na szkolenie

12 grudnia, 2022
Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie i Powiatowy Lekarz Weterynarii w Częstochowie zapraszają na szkolenie dotyczące:

Uboju gospodarczego zwierząt

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia (wtorek) o godz. 9:00  w Śląskim Ośordku Doradztwa Rolniczego w Częstochowie ul. Wyszyńskiego 70/126

Zapisów można dokonać telefonicznie u doradcy:
Ewelina Łozińska-Beza – 515 275 901

Uczestnicy szkolenia uzyskają zaświadczenie uprawniające do uboju gospodarczego. Koszt zaświadczenia 17 zł

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu !!!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo ODR

    Logo ODR
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).