Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Zawiadomienie o braku wody

07 grudnia, 2021
Zawiadomienie o braku wody

Zawiadomienie o braku wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Koniecpolu Sp. z o. o. informuje, że w związku z awarią systemu pompowego na ujęciu wody w Starym Koniecpolu w dniu 07-12-2021 r. na terenie miasta Koniecpol w obrębie miejscowości Stary Koniecpol, Luborcza, Zagacie, Kozaków, Ludwinów, Stefanów nastąpi przerwa w dostawie wody.
Za utrudnienia przepraszamy.
Dołożymy wszelkich starań by jak najszybciej przywrócić zasilanie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo MPK

    Logo MPK
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).