Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

ZBIÓRKA ELEKTROGRATÓW

26 września, 2023
ZBIÓRKA ELEKTROGRATÓW

ZBIÓRKA ELEKTROGRATÓW

Urząd Miasta i Gminy Koniecpol informuje, że dnia 10 października 2023 r. na terenie Miasta i Gminy Koniecpol odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki temu w ekologiczny i bezpieczny sposób będzie można pozbyć się zużytych lub niepotrzebnych sprzętów. Zbierane będą m.in.: pralki, lodówki, małe AGD, narzędzia elektryczne, itp. Pamiętać należy, aby oddawany zużyty sprzęt był kompletny w przeciwnym razie nie zostanie on odebrany.

Elektroodpady należy wystawić w dniu zbiórki przed swoją posesję najpóźniej do godziny 7:00.

Z budynków wielorodzinnych elektroodpady zostaną odebrane z miejsc wskazanych przez spółdzielnie mieszkaniowe, tj.:

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle": ul. Robotnicza - wiata śmietnikowa przy przepompowni ścieków;

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w Koniecpolu: wiata śmietnikowa przy ul. Szkolnej;

  • Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa: ul. Robotnicza - śmietnik za blokiem 10A oraz śmietnik za blokiem 5 i 7.

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w przeprowadzanej akcji i skorzystania z możliwości oczyszczenia swoich gospodarstw z elektrośmieci.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zbiórka elektrogratów

    Zbiórka elektrogratów
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).