Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

30 marca, 2016
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

W dniu 5 kwietnia br. odbędzie się objazdowa zbiórka zużytego sprzętu, osoby zainteresowane jego odbiorem proszone są o kontakt telefoniczny z przedsiębiorstwem wywozowym w terminie do 4 kwietnia do godz. 14 w celu ustalenia adresu odbioru sprzętu.

Tel. kontaktowy:
34 374 03 19
34 374 03 20

Autor: Marta Młyńska-Klimas

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Elektrośmieci

    Elektrośmieci
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).