Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Zmiana sołtysa w sołectwie Aleksandrów

22 marca, 2021
Zmiana sołtysa w sołectwie Aleksandrów

Zmiana sołtysa w sołectwie Aleksandrów

Mieszkańcy sołectwa Aleksandrów podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się w dniu 19 marca br (piątek) wybierali nowego sołtysa. Wybory uzupełniające były następstwem rezygnacji dotychczasowej Pani sołtys Beaty Lubczyńskiej z pełnionej funkcji. Podczas zebrania mieszkańcy Aleksandrowa jednogłośnie na nowego sołtysa wybrali Pana Mateusza Szokalskiego, który był jedynym zgłoszonym kandydatem i otrzymał 26 głosów (100%). 

Panu Mateuszowi Szokalskiemu gratulujemy wyboru oraz życzymy wielu sukcesów i pomyślności w pracy na rzecz społeczności sołectwa Aleksandrów. 

 Nowy sołtys miejscowości Aleksandrów
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).