Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

15 lipca 2023 r. skrócone kursy na liniach nr 11 i 35

10 lipca, 2023
Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miasta Częstochowy informuje, że w dniu 15 lipca 2023 r. w związku z wyścigiem kolarski zostanie w godzinach od 8:00 do 14:00 zamknięty odcinek ulicy Legionów od ronda Havla do ulicy Brzyszowskiej.

W związku z tym wydarzeniem wszystkie kursy linii nr 11 i 35 od godziny 8:00 do 14:00 zostaną skrócone do przystanku KSSE KUSIĘCKA.

 

UWAGA:

Informujemy również, że w przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu i otwarcia przejazdu ulicą Legionów, kursy autobusów linii nr 11 i 35 będą odbywać się planowo do przystanku LEGIONÓW. Kierowcy MPK będą stosować się do poleceń służb kierujących ruchem drogowym w rejonie trasy wyścigu.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).