Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

22 828 88 88 odbierz, to ważne!

19 listopada, 2021
22 828 88 88 odbierz, to ważne!

Trwa badanie kontrolne w Spisie Powszechnym 2021.
Przypominamy, że:
- Badanie kontrolne dotyczy tylko wylosowanych mieszkań;
- Celem badania kontrolnego jest jedynie ocena jakości danych pozyskanych w Spisie Powszechnym 2021, który zakończył się 30 września;
- Wywiad przeprowadzany jest z pełnoletnią osobą, która jako pierwsza z danego mieszkania udzieliła wywiadu w Spisie Powszechnym NSP2021 (była tzw. pierwszym respondentem),
- Badanie kontrolne trwa do 24 listopada 2021 r.,
- Udział w badaniu kontrolnym jest obowiązkowy,
- Dane zebrane w badaniu kontrolnym chroni tajemnica statystyczna, co oznacza, że będą wykorzystywane jedynie w celach statystycznych,
- Badanie kontrolne jest realizowane wyłącznie telefonicznie,
- Ankieterzy dzwonią z numeru 22 828 88 88, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10.00 do 14.00., ale jeśli nie zastaną respondenta w tych godzinach, mogą również dzwonić w godzinach popołudniowych.

W przypadku nieodebrania połączenia od ankietera realizującego badanie kontrolne, respondent otrzyma automatyczną wiadomość SMS. W SMSie będzie instrukcja jak odzwonić do ankietera, który do nas dzwonił.

Aby oddzwonić do ankietera należy:
1. wybrać numer 22 828 88 88,
2. następnie wybrać „1” i wpisać kod ankietera podany w SMS,
3. oczekiwać na połączenie z ankieterem, który próbował się do nas dodzwonić.

W trakcie wywiadu zostanie zadanych kilka pytań dotyczących m.in. adresu zamieszkania w dniu 31 marca 2021 r., poziomu wykształcenia, przynależności narodowej lub etnicznej, własności mieszkania, sposobu, w jaki uczestniczyli Państwo w spisie zasadniczym.

Ankieter nie pyta o zarobki, sprawy majątkowe, numer karty, PIN itd.

Rozmowa potrwa około 10 minut.

Z pełną listą pytań oraz dodatkowymi informacjami na temat badania kontrolnego można zapoznać się w zakładce: https://spis.gov.pl/lista-pytan-do-badania-kontrolnego/ " .

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy najpierw do zapoznania się z listą FAQ dostępną tutaj: https://spis.gov.pl/najczesciej-zadawane-pytania-do-badania-kontrolnego/ lub do kontaktu z infolinią (22 279 99 99, czynn do 24 listopada br. od poniedziałku do soboty w godz. 10-14.00).

 Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).