Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Konopiska

26 stycznia, 2022
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Drodzy Mieszkańcy!

Tegoroczny, 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Konopiska podobnie, jak w zeszłym roku, odbędzie się wirtualnie. Przedmioty przekazane przez darczyńców oraz Sztab Główny WOŚP są już zamieszczone na aukcjach Allegro w internecie.

Zapraszamy do udziału w licytacjach:
https://allegro.pl/uzytkownik/Sztab202 

Licytacje są na bieżąco uzupełniane przez pracowników GCKiS w Konopiskach o nowe przedmioty – warto tam zaglądać, aby być na bieżąco i niczego nie przegapić!

 Zapraszamy także do wpłat do eSkarbony Sztabu #202 - dla WOŚP zbiera Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach - Konopiska

 https://eskarbonka.wosp.org.pl/p5ndjf 


Dla osób, które wolą zagrać w finale w sposób „tradycyjny” przekazując na tegoroczny szczytny cel gotówkę informujemy, że Sztabowe Puszki Stacjonarne 30 Finału WOŚP umieszczone są w sklepie Express Market w Konopiskach ul. Opolska 19, w Banku Spółdzielczym w Konopiskach ul.  Częstochowska 28, w  Gabinecie Weterynaryjnym „Cztery Łapy” ul. Źródlana 1D oraz w sklepie ogólnospożywczym „U Andrzeja i Doroty” w Herbach. 

Podczas niedzielnego finału w dniu 30 stycznia 2022r. na terenie naszej gminy będą także kwestować niezastąpieni wolontariusze - uczniowie oraz absolwenci szkół z Aleksandrii, Kopalni, Korzonka, Konopisk, Łaźca i Hutek, którzy każdemu darczyńcy wręczą tradycyjne „czerwone serduszka”. 

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami!
Przypominamy, że w br. wspólnie gramy dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).