Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Akcja ” Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”.

21 sierpnia, 0021
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że w dniu 17 sierpnia 2020 r. rozpoczęła się w województwie śląskim akcja pn. " Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny".

Celem akcji jest przypomnienie społeczeństwu o podstawowych zasadach profilaktyki zakażeń wirusem SARS-COV-2. Na potrzeby akcji została wydana tematyczna ulotka, zachęcamy do pobrania i zapoznania się z jej treścią.

Sporządził: Adrian Kosowski

kategoria: Powiązane pliki [2]
formatNazwa plikuData publikacjiRozmiarPobierz
jpg ulotka1.jpg20-08-21 09:301.83MB
pobierz
plik: ulotka1.jpg
jpg ulotka2.jpg20-08-21 09:311.51MB
pobierz
plik: ulotka2.jpgGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).