Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Andrzejki z GCKiS

01 grudnia, 2023
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W dniu 30-11-2023 roku dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach wzięła udział w zabawie tanecznej „Andrzejki z GCKiS”, wzbogaconej o wróżby andrzejkowe. Podczas tej radosnej okazji, przy rytmach muzyki dostarczanej przez Igora Kurpiosa, wszyscy obecni w dawnej hali sportowej w Konopiskach mogli cieszyć się zabawą w gronie swoich przyjaciół z różnych grup tanecznych i plastycznych. Pracownicy z Gminnego Centrum Kultury i Sportu zadbali o dostarczanie przekąsek i napojów, natomiast instruktorzy Magdalena Chętkowska i Paulina Nowicka poprowadziły taneczne pląsy.

Dziękujemy pracownikom GCKiS na pomoc przy organizacji „Andrzejek z GCKiS”.

"Andrzejki z GCKiS" - https://www.youtube.com/watch?v=chX2febTrz4
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).