Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Aplikacja mobilna SOWA MOBI jest już dostępna w naszej Bibliotece

21 kwietnia, 2023
Aplikacja mobilna SOWA MOBI jest już dostępna w naszej Bibliotece

aplikacja mobi

Drodzy Czytelnicy,

aplikacja mobilna SOWA MOBI jest już dostępna w naszej Bibliotece. Umożliwia ona korzystanie z katalogu Biblioteki oraz konta Czytelnika za pomocą smartfona lub tabletu. Zalogowany Czytelnik może przeglądać katalog, zamawiać, rezerwować, wypożyczać i prolongować zbiory biblioteczne. Program informuje również na bieżąco o nadchodzących terminach zwrotów wypożyczonych materiałów. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play lub App Store. Ponadto, osoby, które dopiero chcą się zapisać do Biblioteki, mogą to zrobić online. Jest to możliwe zarówno poprzez katalog na stronie internetowej Biblioteki, jak i również poprzez aplikację SOWA MOBI. Zachęcamy do pobrania i korzystania!

Piotr Mesyasz
Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).