Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Czyste Powietrze  – UWAGA  na oszustów!

24 stycznia, 2024
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

 

Przestrzegamy mieszkańców przed firmami, które w ostatnim czasie pojawiają się na terenie naszej Gminy  oferując odpłatne usługi w zakresie dofinansowań do wymiany źródeł  ciepła i termomodernizacji budynków, fotowoltaiki oraz sporządzenia wniosków w ramach Programu "Czyste Powietrze", twierdząc że są z  tutejszego Urzędu lub powołując się na współpracę z naszym Urzędem Gminy w Konopiskach.

Urząd Gminy Konopiska nie prowadził i nie prowadzi współpracy z żadną firmą instalatorską!

Powoływanie się przez  firmy wykonawcze na współpracę z Urzędem Gminy nie ma pokrycia w rzeczywistości i jest zwykłym oszustwem.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Urzędem Gminy.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).